Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt przedstawić Wam Najnowszą kolekcję Marki Felina to Move by Conturelle, nowa linia sportowa z kolekcji Conturelle. Move by Conturelle oferuje komfort podczas ruchu i podtrzymywanie biustu przy każdym rodzaju sportu, aktywności fizycznej i w podróży. Z tą bielizna poczujesz różnicę szczególnie w trakcie intensywnego ruchu.

Różna intensywność i moc stabilizacji piersi.

Seria zawiera 3 biustonosze przeznaczone do sportu o różnym natężeniu ruchu: Balance, Fitness i Power Motion. Są one dostępne w trzech kolorach: jasnoszarym i antracytowym melanżu oraz w klasycznej czerni.

Felina Move by Conturelle biustonosz sportowy Balance Motion – lekkie podtrzymywanie


Balance Motion to biustonosz cechujący się niezwykłą wygodą i przeznaczony do rekreacji i sportu o umiarkowanym nasileniu ruchu, takim jak pilates czy joga. Bezszwowe, tłoczone miseczki i watowane wygodne szerokie i profilowane ramiączka zapewniają niewiarygodny komfort.

Felina Move by Conturelle biustonosz sportowy Fitness Motion – średnie podtrzymywanie

Felina Move by Conturelle Fitness Motion to biustonosz, który łączy niezwykłe właściwości dwuwarstwowej dzianiny typu spacer, pozwalającej łatwo i skutecznie „Klimatyzować” ciało, z najważniejszą dodatkową funkcją podtrzymywania biustu w czasie ruchu, właściwą bieliźnie sportowej. Oddychające miseczki doskonale dostosowują się do kształtu piersi, ramiączka mogą być regulowane wygodnie z przodu. Biustonosz nadaje się do sportów rowerowych, górskich czy noedic walking.

Felina Move by Conturelle biustonosz sportowy Power Motion – silne podtrzymywanie


Biustonosz Felina Move by Conturelle Power Motion oferuje silne podtrzymywanie biustu i wydatnie redukuje jego poruszanie się podczas uprawiania sportu o wysokiej intensywności ruchu, takiego tak bieganie, fitness, step czy tenis. Wstawki z siateczki regulują wilgoć ciała, wyściełane zapięcia pozwalają zredukować nacisk nawet mocno obciążonych ramiączek na kręgosłup.

Kolekcję biustonoszy uzupełnij figami z serii Felina Move by Conturelle

Połącz swój dowolny biustonosz z serii Move z figami o kroju stringpanty lub szortów. Figi mają płaskie wykończenia nogawek dzięki laserowym cięciom. Wstawki z siateczki pozwalają optymalnie kontrolować i odprowadzać wilgoć.

 

Stringpanty dostępne w kolorach biustonosza                                   Szorty dostępne w kolorach biustonosza