Nasza firma jest dystrybutorem detalicznym i internetowym niemieckiej firmy Felina zajmującej się produkcją i sprzedażą bielizny damskiej. Firma Felina znana od prawie 130 lat na rynku niemieckim, natomiast na naszym polskim rynku marka istnieje 23 lata nasz sklep prowadzi sprzedaż internetową całej dostępnej oferty marki Felina zarówno kolekcji bazowych Body Forming oraz Conturelle a okresowo oferujemy kolekcje zmienne Fashion. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pań z grupy wiekowej od dwudziestu lat, natomiast takiej widocznej górnej granicy wiekowej nie ma, wszystko zależy od gustów i upodobań naszych klientek.

    Felina elegancka bielizna damska

Wydaję się nam że oferta Feliny najbardziej lubiana jest przez kobiety w wieku między 30-tym a 50-tym rokiem życia dobrze usytuowane, takie które znalazły już swoją drogę życiową, kobiet które chcą być eleganckie modne i seksowne dla których elegancka bielizna to niezbędne uzupełnienie dobrej odzieży. Na tle konkurencji firma wyróżnia się przede wszystkim doskonałą jakością, marka Felina jest znana z doskonałej jakości nasze produkty powstają z niemieckich i szwajcarskich dzianin z włoskich i francuskich haftów i koronek bielizna Felina szyta jest w Europie a konkretnie na Węgrzech. To powoduje że wyroby Felina cały czas od dziesiątek lat cieszą się bardzo wysoką jakością klientki bardzo sobie cenią jakość zwracają uwagę także na komfort noszenia i funkcjonalności.

    Bielizna Felina duże rozmiary

To co jest sztandarowym hasłem Feliny to ogromna gama rozmiarów mamy naprawdę rozmiary dla każdej klientki i to co jest jeszcze ważne bardzo modne bogate wysmakowane wzornictwo.  Felina śmiało wprowadza do produkcji bielizny nowe technologie bielizna wydaje się że w produkcji bielizny oraz odzieży dokonano już chyba prawie wszystkiego to niewątpliwie można stale rozwijać i poszerzać ofertę o produkty coraz bardziej zaawansowane Technologicznie co przekłada się na Komfort i ogromną wygodę noszenia. Felina oczywiście w każdym sezonie przedstawia modne trendy kolory i fasony na każdą porę roku, kolekcje te nazywamy Fashion. Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą produktów na naszej stronie.